Privatumo politika (Peržiūrėta: 2018 m. balandis)

1.      Bendroji informacija


1.1.    Remiantis duomenų apsaugos teisės aktais, duomenų valdytoju yra UAB Peek & Cloppenburg, Ozo g. 18-1001, Ozas Shopping Center, LT 8243 Vilnius, privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt (toliau – mes). Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu susisiekti privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt  arba UAB Peek & Cloppenburg, Ozo g. 18-1001, Ozas Shopping Center, LT 8243 Vilnius

1.2.    Asmens duomenys yra individualiai atskleisti duomenys apie Jūsų asmenines arba dalykines aplinkybes. Šioje Privatumo politikoje  aprašoma, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs mums perduodate apsilankę mūsų interneto svetainėje.

1.3.    Mūsų partnerės yra tik P&C įmonių grupės įmonės, nurodytos mūsų dabartinių įmonių partnerių sąraše. Aktualiausius atitinkamus sąrašus su informacija apie jų būstines galite rasti čia http://partners.peek-cloppenburg.lt arba reikalauti el. paštu dialog@peek-cloppenburg.lt. 

2.       Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas naudojantis mūsų interneto svetaine 

2.1.    Galite apsilankyti mūsų interneto svetainėje aktyviai nepateikdami informacijos, kuri atskleistų Jūsų tapatybę. Tokiu atveju gausime tik Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūsų naršyklė perduos į mūsų serverį. Šie duomenys lieka anoniminiai arba surenkami pasitelkiant pseudonimus, siekiant interneto svetainių turinį perduoti į naudotojo kompiuterį, atlikti įvertinimą  su tikslu optimizuoti ir stebėti mūsų interneto svetainių pateikimo funkcionalumą kartu užtikrinant mūsų informacinių technologijų sistemų saugumą (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (f) p.).

2.2.    Mūsų žurnalų rinkmenose (angl. log files) yra mūsų interneto svetainės iškvietimo datos ir laiko, naršyklės tipo, versijos ir nustatymų, Jūsų operacinės sistemos ir interneto paslaugų teikėjo, interneto svetainių, per kurias patekote į mūsų interneto svetainę arba kurias atidarėte per mūsų interneto svetainę, bei perduotų duomenų kiekių informacija.

2.3.    Atskirais atvejais bus renkamas ir Jūsų IP adresas, t. y. adresas, kurį interneto paslaugų teikėjas priskyrė Jūsų kompiuteriui tuo metu, kai prisijungėte prie interneto. IP adresas leidžia naršyti internete. Internete teikėjas gali atsekti, koks IP adresas kokiu metu buvo priskirtas Jums. Kadangi pilnas IP adresas sudarytų galimybę bent jau sukurti netiesiogines sąsajas su asmeniu, kurio tapatybę galima nustatyti, todėl mes Jūsų IP adresą saugome tik sutrumpinta (anonimizuota) forma, siekdami užtikrinti, kad patys negalėtume nustatyto sąsajų su asmeniu, kurio tapatybė gali būti nustatyta, bei jį saugome atskirai nuo bet kokių asmens duomenų. Kaip taisyklė, žurnalų rinkmenos bus ištrinamos vėliausiai po 14 dienų.

2.4.    Tokių duomenų rinkimas pateikiant interneto svetainę ir saugant duomenis žurnalų rinkmenose bus būtinas siekiant užtikrinti interneto svetainės veikimą. Šiuo atveju galimybė tam prieštarauti neegzistuoja. 

3.       „Google Analytics“ naudojimas

3.1.    Mūsų interneto svetainė naudoja slapukai Jūsų duomenimis surinkti naudojant pseudonimus. Slapukai yra maži duomenų rinkiniai, kuriuos kuria interneto serveris ir kurie ryšio tarp Jūsų kompiuterio ir interneto serverio metu saugomi Jūsų kompiuterio kietajame diske. Mes naudojame slapukus, be kita ko, kurdami naudotojų profilius reklamos ir rinkos tyrimų tikslais, taip pat interneto svetainės projektavimui pagal poreikius. Jūsų sutikimas yra reikalingas slapukų, kurie nėra visiškai būtini prašomo paslaugo teikimui, naudojimui. Paspausdami Ok mygtuką slapukų skydelyje, Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys bus tvarkomi   šioje Privatumo politikoje aprašytais būdais bei tikslais. Jūs galite atšaukti savo sutikimą bet kuriuo metu, atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą. Jūsų sutikimo pagrindu jau išsaugotus slapukus galite ištrinti naudodami atitinkamą savo naršyklės funkciją. Detalesnę informaciją gausite naudodami savo interneto naršyklės pagalbos funkciją. Išsamią informaciją apie slapukus bei apie tai, kaip slapukus galima atmesti arba ištrinti daugybėje naršyklių, rasite šiose interneto svetainėse: https://www.networkadvertising.org/ (anglų kalba) ir (arba)

http://www.aboutads.info/ (anglų kalba). Atkreipkite dėmesį, kad galbūt negalėsite naudotis visomis interneto svetainės funkcijomis, jeigu nesutiksite, kad būtų naudojami slapukai.

3.2.    Mes naudojame „Google Analytics“, „Google Inc.“ („Google“) interneto analizės paslaugą, su kuria mes sudarėme sutartį dėl asmens duomenų tvarkymo. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“, t. y. tekstines rinkmenas, kurios gali būti saugomos Jūsų kompiuteryje. Jose gali būti charakteringos skaičių sekos, užtikrinančios vienareikšmę naršyklės identifikaciją pakartotinai atidarant mūsų interneto svetainę, jeigu Jūs neištrynėte slapuko arba tuo tarpu nesibaigė jo galiojimas. Slapuko galiojimas baigiasi po 30 dienų ir jis mums nebeperduoda informacijos, pagal kurią galėtume Jus asmeniškai identifikuoti. Jeigu lankote tam tikras mūsų interneto svetainės skiltis ir slapuko galiojimo laikas dar nesibaigęs, „Google“ ir mes galime matyti, kad Jūs paspaudėte rodmenį ir Jūs buvote greičiau nukreiptas į šį puslapį. Jeigu nenorite dalyvauti sekimo procese, galite atmesti slapukų nustatymą, pavyzdžiui, naršyklės nustatymuose, kuriuose panaikinamas automatinis slapukų nustatymas.

3.3.    Mes naudojame su slapukais surinktus duomenis, siekdami pagerinti mūsų interneto svetainės kokybę ir turinį. Kaip taisyklė, su slapukais surinkta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų interneto svetainėje naudojamas „anonymizeIp()“ plėtinys (IP anonimizavimas).  Rezultate, „Google“ sutrumpins Jūsų IP adresą Europos Sąjungoje arba kitose Europos Ekonominės Erdvės šalyse iki paskutinio okteto IPv4 adresų atveju, o IPv6 adresų atveju – iki paskutinių 80 bitų prieš bet kokį saugojimą ar perdavimą, siekiant užtikrinti, kad būtų išvengta bet kokių sąsajų su asmeniu, kurio tapatybę galima nustatyti. Pilnas IP adresas perduodamas į „Google“ serverį JAV ir ten trumpinamas tik išskirtiniais atvejais. Detalesnė techninė informacija apie IP adresų anonimizavimą pateikta šioje nuorodoje (https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=lt).

3.4.    „Google“ naudos šią informaciją mūsų vardu (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 28 str.), siekdamas mums įvertinti, kaip Jūs naudojate interneto svetainę, sudaryti mums ataskaitą apie veiksmus interneto svetainėje ir teikti mums kitas su interneto svetainės ir interneto naudojimu susijusias paslaugas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (f) p.). „Google Analytics“ iš Jūsų naršyklės perduotas IP adresas nesusiejamas su jokiais kitais „Google“ duomenimis. 

3.5.    Jūs galite atšaukti savo sutikimą dėl „Google“ slapuku atliekamo duomenų rinkimo ir apdorojimo, atsisiųsdami ir įdiegdami šioje nuorodoje (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en) esančius naršyklės įskiepius. Taip pat galite pasirinkti slapuką <ahref=“javascript:gaOptout()“>Išaktyvinti „Google Analytics“</a>, kuris neleistų vėliau kaupti Jūsų duomenų apsilankymo interneto svetainėje metu. Slapukus taip pat galite išaktyvinti „Conversion-Tracking“ funkcijai, naršyklę nustatę taip, kad domenas „googleadservices.com“ blokuotų slapukus. Informacija apie „Google Analytics“ naudojimo sąlygas ir „Google Analytics“ privatumo politika pateikta nuorodoje: https://policies.google.com/privacy?hl=lt. 

4.       Kontaktinių duomenų forma 

4.1.    Mūsų interneto svetainėje pateikiama kontaktinė forma, kurią galima naudoti norint susisiekti su mumis elektroninėmis priemonėmis. Mums perduodami ir išsaugomi ten nurodyti duomenys, t. y. vardas, el. pašto adresas ir, jeigu būtina, adresas arba kliento kortelės numeris. Šie duomenys būtini, norint atsakyti į Jūsų klausimus.

4.2.    Bet kokiam duomenų tvarkymui siuntimo procese bus gaunamas Jūsų sutikimas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (a) p.), kad galėtume naudoti Jūsų duomenis norėdami su Jumis susisiekti ir Jūsų užklausą atsakymui gauti, susijusią su kita įmone partnere, persiųsti atitinkamai įmonei partnerei. Tokiu atveju, Jūsų sutikimas skamba taip:

„Sutinku, kad duomenų valdytojas ir jo įmonės partnerės http://partners.peek-cloppenburg.lt gali naudoti mano nurodytus asmens duomenis, norėdami susisiekti su manimi dėl mano išreikšto intereso. Savo sutikimą galiu atšaukti bet kuriuo metu pateikęs prašymą duomenų valdytojui. Sutikimo atšaukimas nedarys poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.   Taip pat sutinku, kad mano asmens duomenys būtų perduoti „Peek & Cloppenburg AG“, Kalandergasse 4, 8045 Ciurichas, Šveicarija, jei mano užklausa turės kokių nors sąsajų su šia įmonei.“

4.3.    Bet kokios kontaktinės užklausos metu sugeneruotus asmens duomenis ištrinsime, kai jų nebereikės saugoti, arba apribosime jų tvarkymą, jeigu taikoma bet kokia teisinė prievolė juos saugoti. 

5.       Asmens duomenų naudojimas naujienlaiškiams 

5.1.    Duodami atskirą sutikimą gauti naujienlaiškius, Jūs sutinkate, kad mes ir mūsų įmonės partnerės (žr. 4.3 punktą) Jūsų duomenis naudotų reklamos tikslais, siųsdami Jums el. laiškais pasiūlymus ir informaciją apie produktus, paslaugas ir rinkodaros pasiūlymus („Naujienlaiškiai“). Tokiu atveju,  Jūsų atskiros deklaracijos dėl sutikimo tekstas skamba taip:

„Sutinku, kad duomenų valdytojas ir įmonės partnerės http://partners.peek-cloppenburg.lt gali naudoti mano el. pašto adresą, tam kad siųstų man el. laiškus apie pasiūlymus ir akcijas. Atšaukimas galimas bet kuriuo metu pateikiant atitinkamą pranešimą duomenų valdytojui arba paspaudžiant atsisakymo nuorodą naujienlaiškio tekste. Taip pat sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti perduoti „Peek & Cloppenburg AG“, Kalandergasse 4, 8045 Ciurichas, Šveicarija.“

5.2.    Savo naujienlaiškių registracijai mes naudojame „Double-Opt-In“ procesą. Po registracijos mes Jums atsiųsime specialų el. laišką su prašymu patvirtinti, kad norite gauti mūsų naujienlaiškį. Po patvirtinimo mes išsaugosime Jūsų el. pašto adresą, su tikslu siųsti Jums naujienlaiškius. Teisinis pagrindas yra Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (a) p. Papildomai, registracijos metu mes renkame kompiuterio, kuris kreipiasi į mūsų interneto svetainę, IP adresą bei registracijos datą ir laiką. Šiuos duomenis svarbu saugoti siekiant apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo paslaugomis arba el. pašto adresu (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (f) p.). Jeigu iškart nepatvirtinsite savo registracijos naujienlaiškiams gauti, mes ištrinsime Jūsų atskleistą informaciją.

5.3.    Privalomasis laukas naujienlaiškiams siųsti yra Jūsų el. pašto adresas. Kitus duomenis galite įvesti savanoriškai, kad į Jus būtų kreipiamasi asmeniškai.

5.4.    Mes saugome Jūsų el. pašto adresą tol, kol aktyvi Jūsų naujienlaiškio registracija arba kol atšauksite savo sutikimą. Siekdami įvykdyti šią pareigą mes bendradarbiaujame su savo įmonėmis partnerėmis http://partners.peek-cloppenburg.lt, kurioms reklamos tikslais galime perduoti Jūsų duomenis Jūsų sutikimo pagrindu. Duomenys nebus perduodami jokiems tretiesiems asmenims, kurie nėra nurodyti kaip įmonės partnerės.

5.5.    Savo sutikimą gauti naujienlaiškius galite atšaukti ir atsisakyti naujienlaiškių registracijos bet kuriuo metu . Pranešimą dėl atšaukimo galite išsiųsti spustelėję visuose naujienlaiškiuose esančią nuorodą, el. paštu adresu dialog@peek-cloppenburg.lt arba susisiekę su UAB Peek & Cloppenburg Subačiaus 7, Vilnius LT 01302, 

6.       Atšaukimas arba prieštaravimas dėl Jūsų duomenų apdorojimo 

6.1.    Jeigu pateikėte bet kokį sutikimą, kad bet kokie Jūsų duomenys būtų tvarkomi, savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti. Toks atšaukimas galios Jūsų vėlesnio asmens duomenų tvarkymo atžvilgiu, bet ne laikotarpiui iki pranešimo apie Jūsų sutikimo atšaukimą.

6.2.    Ta apimtimi, kuria mes Jūsų duomenų tvarkymą pagrindžiame interesų balansu pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. (f) p., Jūs galite nesutikti su tokiu tvarkymu. Tai netaikoma, jeigu toks tvarkymas yra būtinas, ypač, siekiant vykdyti su Jumis sudarytą sutartį. Jei Jūs pasinaudojate tokia teise, prašome nurodyti priežastis, kodėl nebeturėtume tvarkyti Jūsų asmens duomenų mūsų nustatytais būdais. Jeigu nurodėte savo atšaukimo priežastis, mes išanalizuosime situaciją ir arba sustabdysime ir (arba) pritaikysime bet kokį duomenų tvarkymą, arba Jums nurodysime įtikinamus teisiniu pagrindus, dėl kurių mes toliau tęsime tokį tvarkymą. 

7.       Jūsų teisės 

7.1.    Jūsų mūsų atžvilgiu turite žemiau nurodytas teises dėl su Jumis susijusių asmens duomenų:

– teisę į informaciją,

– teisę į ištaisymą arba savo asmens duomenų ištrynimą, išskyrus tuos asmens duomenis, kurie būtini apskaitos tikslais arba kuriems taikomas įstatymuose numatytas saugojimo terminas,

– teisę apriboti tvarkymą,

– teisę prieštarauti bet kokiam tvarkymui,

– teisę į duomenų perkeliamumą.

Papildomai, Jūs turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai dėl bet kokio mūsų atliekamo Jūsų asmens duomenų tvarkymo.

7.2.    Savo užklausas prašome pateikti el. paštu privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt arba 

UAB Peek & Cloppenburg

duomenų apsaugos pareigūnas


Ozo g. 18-1001

Ozas Shopping Center

LT 8243 Vilnius

Svetainės struktūraDuomenų apsaugaAtspaudas
Atgal

Siekdami pagerinti naudojimąsi šia svetaine, mes naudojame slapukus. Paspausdami “OK”, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukų naudojimą